EXPOBOX NEDİR?

Fuara katılan ziyaretçilerinize oldukça etkili bir tanıtım malzemesi olarak verilebilecek bir sergi kutusudur. Tekerlekli ve çekme kulplu sağlam kartondan yapılmış bir kutudur. Üzerine ofset baskı uygulanabildiği için gövdesine her türlü görsel marka ve reklam yaptırabilirsiniz.

Sergiler ve Etkinlikler

Adından da anlaşılacağı gibi fuara katılan ziyaretçilere oldukça etkili bir tanıtım malzemesi olarak verilebilecek bir sergi kutusudur. Tekerlekli ve çekme kulplu sağlam kartondan yapılmış bir kutudur. Üzerine ofset baskı uygulanabildiği için gövdesine her türlü görsel marka ve reklam yaptırabilirsiniz.

Reklam Arabaları

EXPOBOX, ziyaretçilerin stantlardan aldıkları katalog, broşür ve numuneleri yanlarında taşıyabilecekleri vazgeçilmez bir üründür. Bu sayede EXPOBOX, rakiplerinizin tüm tanıtım materyallerini içine alır. Daha sonra EXPOBOX taşıyan ziyaretçiler, fuar adalarında, sokaklarda, havaalanında ve kullandıkları her yerde dolaşırken işletmenizin reklamını yaparlar.

Yüksek Kaliteli

Bu anlamda EXPOBOX sizin mobil reklam panonuzdur. Marka bilinirliğinizi arttırırken, fuar için yaptığınız yatırımların karşılığını inanılmaz bir şekilde alabilirsiniz. %100 Türkiye’de üretilmektedir. Taşıma kapasitesi 8-15 kg’dır. Uçak ve trenler için kabin ölçüleri mevcut olup, özel ölçüler de üretilebilmektedir.

NEDEN EXPOBOX

Çünkü

Sergiler ve Etkinlikler

Sergi ve etkinliklere katılan ziyaretçilere etkili bir tanıtım malzemesi olarak verilebilecek bir sergi kutusudur.

Alışveriş Merkezleri

Alışveriş merkezlerinde taşıması zor ürünlerde

Turizm Sektörü

Oteller, Acenteler, Havayolu şirketlerinde

Medikal & İlaç Endüstirisi

Medikal ve ilaç sektöründe düzenlenen toplantı ve sempozyumlarda kullanılır.

Ambalaj Sektöründe

Özellikle taşıması zor ürünlerde kullanılır.

Diğer

Ambalaj fikirleri.